fbstore

FBSTORE.cz

Zajímavá nabídka šatů, koktejlek, sukní, plavek a mnohých doplňků za skvělé ceny. Podívejte se například na Luxusní šaty Victoria´s Secret. Využijte slevy 10% při platbě předem, poštovné zdarma při nákupu nad 1500 Kč a dárek k objednávce nad 2000 Kč.

Máte rádi šaty? Naučte se vybrat si ty správné barevné kombinace!

Máte rádi šaty? Naučte se vybrat si ty správné barevné kombinace!

Šaty večerní, denní, plesové, krátké, dlouhé, koktejlky... Na výběr je opravdu mnoho typů šatů. Není však důležitý jen typ šatů, ale také jejich barva, která při správném výběru dokáže podtrhnout ženskou osobnost a může o nás něco zajímavého vypovědět. Jak si ale vybrat tu pravou barvu šatů právě pro nás a jak správně barvy kombinovat? Není na tom vůbec nic složitého a můžete se to naučit.

Jednou z nejžádanějších a nejoblíbenějších barev pro výběr šatů zůstává černá či také černá v kombinaci s bílou. Jejich výběrem nic nepokazíte, Přitom samotná černá v lidech navozuje spíše odtažitost a serióznost. Pokud si tedy koupíte černé šaty a vyrazíte v nich na pracovní schůzku, všichni užasnou, jak obdivuhodně a sebevědomě působíte. Na večírek či na rande bych však doporučovala volit spíše veselejší barvy nebo pokud jste opravdu velkou milovnicí černé, alespoň ji zkombinujte s bílou.

Bílá je další velice oblíbenou barvou a to platí také u šatů. Vyzařuje jistou něžnost a čistotu. Pokud tedy chcete ve svých šatech či koktejlkách působit jako něžné stvoření, je pro vás bílá tou pravou volbou.

Modrá barva, ať už se jedná o odstíny světlé či tmavé, je další barvou, která se velice často objevuje v dámském šatníku. Nemělo by tomu být jinak ani co se týče šatů. Díky modré barvě budete působit velice důležitě, proto si dejte pozor, abyste to s ní nepřehnala a nepůsobila spíše jako ledová královna. Krásně působí modrá v kombinaci s černou a to zejména u šatů kratšího střihu nebo u koktejlek.

Další na seznamu je sexy červená barva. Je velice častou barvou šatů, ať už dlouhých či krátkých. Mnoho žen volí tuhle barvu, aby okouzlily své okolí. Pokud se rozhodnete koupit si šaty právě v červené, myslete na to, že tato barva působí eroticky a je tedy velice vhodná na schůzku s vaším partnerem.

Pokud jste blondýnka, volte spíše odstíny tmavé až do ruda a pokud jsou vaše vlasy tmavší, vsaďte spíše na šaty zářivě červené barvy. Červená se opět velice dobře kombinuje s černou barvou. Jisté je, že se v červených šatech stanete velice přitažlivou.

Šedá barva šatů je barvou velice zvláštní a také oblíbenou. Pro svoji neutralitu je možné ji kombinovat s dalšími barvami. Pokud si pořídíte šaty šedé barvy je nutné je alespoň sladit s barevnými doplňky, sama o sobě totiž působí velice nenápadně. Proto tuhle barvu používejte spíše jako doplňkovou.

Šaty barvy slunce... Taková je žlutá barva, zářivá a oslňující. Žluté šaty zvolte tehdy pokud na sebe chcete upoutat pozornost a cítíte se tak dobře. Je to barva lidí, kteří mají ve svém životě neustále rádi něco nového.

Velice hezky působí také šaty tmavě zelené barvy a to zejména u žen, které mají tmavší barvu vlasů. Tahle barva je velice svěží a pokud si do svého šatníku pořídíte koktejlky či večerní šaty této barvy, rozhodně tím velmi příjemně překvapíte své okolí.

Líbily by se vám také šaty barvy hnědé? Hnědá působí velmi důstojně, ale poněkud usedleji. Proto se snažte ji zkombinovat s veselejšími barvami, které podtrhnou vaši osobnost.

Oranžovou barvu šatů volte jen tehdy, pokud ji můžete vhodně zkombinovat s jinou barvou. Je to sice barva velice „šťastná", ale jak se říká, nic se nemá přehánět.

Ať si již vyberete barvu pro šaty svých snů jakoukoliv, nezapomeňte vše sladit s vhodnými doplňky, protože právě ty jsou jednou z nejdůležitějších součástí vašeho celkového image. Nebojte se experimentovat.