Koktejlky, fenomén dnešní doby!

Koktejky

Každá z žen jistě někdy toužila cítit se svěže, volně a krásně. Již v minulém století se na trhu začaly objevovat koktejlky. Koktejlky jsou ve své podstatě šaty krátkého či kratšího střihu, které jsou určeny jak na denní, tak i večerní nošení. Jsou to zkrátka šaty, které rozhodně nesmí chybět v šatníku žádné ženy. A ještě lépe je vůbec nejlepší vlastnit jich několik.

Koktejlky jsou k dostání v mnoha variantách, jednobarevné, v barevných kombinacích, ale také s nejrůznějšími vzory či ozdobami. Mezi nejoblíbenější koktejlky patří ty, které jsou přiléhavého či balónového střihu, neboť výrazně podtrhují ženskou postavu.

Nabíranější nebo hodně zdobené koktejlky jsou vhodnější spíše pro ženy, které jsou hodně štíhlé a mají menší poprsí.

Pro ženy s plnějším poprsím a širšími boky se hodí spíše koktejlky s větším výstřihem do tvaru V a s širšími ramínky. Krásně totiž zvýrazní vaše přednosti a vy se těchto šatů nebudete moci nabažit.

Velkým hitem letošní sezóny jsou také koktejlky velice volného střihu. Důvod je prostý. Tyto šaty si totiž může dopřát opravdu každý, neboť lichotí jak velmi štíhlé, tak i silné postavě. Jednoduše zakryjí vše, co si přejete, aby nebylo vidět.

Co se týče barevných provedení a materiálů, fantazii se meze nekladou. Mezi nejoblíbenější však patří koktejlky saténové či dokonce úpletové. Mezi barvami vede červená, bílá v kombinaci s černou, černá, tmavě vínová, modrá a fialová. Záleží tedy jen na vašem vkusu a náladě.

fbstore

FBSTORE.cz

Velká nabídka koktejlek, šatů a různých módních doplňků za skvělé ceny. Shlédněte například luxusní koktejlky s podprsenkou Miraculous by Victoria´s Secret. Využijte slevy 10% při platbě předem, poštovné zdarma při nákupu nad 1500 Kč a dárek k objednávce nad 2000 Kč.