fbstore

FBSTORE.cz

Hledáte šperky a doplňky k Vašim šatům?. Zkuste využít naši nabídku doplňků pro Vaše šaty. Využijte slevy 10% při platbě předem, poštovné zdarma při nákupu nad 1500 Kč a dárek k objednávce nad 2000 Kč.

Vyberte si ty správné doplňky k vašim šatům!

Výběr doplňků

Vyberte si ty správné doplňky k vašim šatům!

Chystáte se právě na ples či na důležitou schůzku, máte připravené své šaty snů, ale najednou si uvědomíte, že nevíte, jaké zvolit ty pravé doplňky, abyste byla dokonalá. Nezoufejte, máme pro vás několik typů.

Nejprve je důležitý vhodný výběr šperků. Šaty jsou však záležitostí velice ženskou a něžnou, s doplňky to proto nepřehánějte. Nejprve si zvolte materiál šperků, který se nejlépe hodí k vám a zejména k vašim šatům. Jiné šperky zvolíte k dlouhým večerním šatům a jiné ke koktejlkám či šatům na denní nošení.
Obvykle platí, že na večer volíme doplňky výraznější, nikoliv však přeplácanější. Méně mnohdy znamená více. Dva šperky plně postačí k tomu, aby vaše šaty dokázaly hezky podtrhnout.

saty-doplnkyPokud zvolíte bohatší a zdobený náhrdelník, do uší si pak vyberte jen velice jemné náušnice. Naopak, pokud si zvolíte náušnice hodně objemné či dlouhé až na krk, bude lépe, pokud krk necháte prázdný či ho dozdobíte pouze velice jemným řetízkem. Pokud zvolíte šaty až ke krku, zvolte jako doplněk pouze jemné náušnice a náramek, který bude k šatům hezky ladit.

Dalším velice důležitým doplňkem šatů je zajisté kabelka a vhodná obuv. Jinou kabelku zvolíte k šatům na denní nošení a jinou k šatům večerním či koktejlkám.

Na klasické nošení šatů do práce se nejvíce hodí spíše kabelky prostornější, kam si můžete uschovat nejrůznější potřebné věci, bez kterých se neobejdete. Pokud si vyrazíte do společnosti ve večerních šatech je lepší zvolit kabelky menších rozměrů. Velice zajímavým řešením jsou šaty v kombinaci s klasickým psaníčkem do ruky, do kterého se vám vejdou veškeré nejnutnější věci.

Boty, které vám budou hezky ladit k šatům by měly být nejlépe stejné barvy, jako má vaše kabelka. Docílíte tím efektu naprosté dokonalosti a vaše šaty ještě více vyniknou. Zejména ke koktejlkám a šatům kratšího střihu je velice vhodné volit lodičky na vysokém podpatku. Pokud se v lodičkám necítíte příliš jistě, můžete večerní šaty například doplnit o páskové elegantní boty na vyšším klínku, které krásně pomohou vytvarovat vaše nožky.